fbpx

O nas

Co warto wiedzieć o firmie ROBEX? 

 Działamy nieprzerwanie od 1996 r. – to już 25 lat na rynku! 

 Trudny okres dla branży budowlanej i gromadzenie niezbędnego kapitału to wyzwania, dzięki którym udowodniliśmy naszą konsekwencję i solidność. Pomogło nam to rozwinąć potencjał i ugruntować pozycję na rynku. 

 Czym się zajmujemy? 

Naszą główną działalnością jest profesjonalne doradztwo, montaż i sprzedaż różnego rodzaju podłóg. Specjalizujemy się w szczególności podłogach z wykładzin obiektowych. (Tutaj możesz dowiedzieć się więcej na ich temat). 

W ofercie mamy także podłogi sportowe i drewniane, posadzki żywiczne oraz podłogi specjalistyczne i wykładziny na „specjalne zamówienie klienta” (możesz wybrać samodzielnie wzór, kolor i rozmiar). 

Montaż wykładziny to nie koniec naszej współpracy! Zajmujemy się też profesjonalnym myciem i konserwacją wykładzin. 

25 lat na rynku

lat na rynku

1000 zrealizowanych inwestycji

1000 zrealizowanych inwestycji

od początku działalności położyliśmy około 1 km2 wykładziny

1 km2 położonej wykładziny

Dlaczego warto nas wybrać? 

Naszym atutem jest wieloletnie doświadczenie, dzięki któremu wiemy, w jaki sposób określać potrzeby Klienta, dobierać ofertę do potrzeb Inwestora i specyfiki konkretnej inwestycji. 

W naszej ofercie można znaleźć głównie usługi i produkty, które mają zastosowanie w sferze użyteczności publicznej np. służbie ochrony zdrowia, szkolnictwie, biurach, hotelach, przemyśle farmaceutycznym, spożywczym. 

 Nawiązaliśmy współpracę z renomowanymi producentami podłóg i chemii budowlanej oraz doświadczonymi projektantami i architektami. Dzięki temu stale podwyższamy swoje kwalifikacje i szybko reagujemy na zmieniające się trendy i zapotrzebowania rynkowe. 

 Najważniejsze jest dla nas zrozumienie potrzeb Klienta i dostosowywanie oferty do konkretnych potrzeb. 

Uważamy, że kluczem do sukcesu jest doświadczona kadra, a także profesjonalny marketing i stała linia zarządzania. Obecnie zatrudniamy pięć ekip oraz dział handlowy. Nasz zespół został zbudowany dzięki współpracy z potentatami na rynku, wszechstronnym kontaktom i wielu szkoleniom. 

 Pozostajemy do dyspozycji!